Evergreen

the furniture house
  • Slovenčina
  • English
  • Français

Štýly a kolekcie

Country

Country

V kolekcii Country prezentuje firma Evergreen vidiecky nábytok v čistých líniach. Ponuka zahŕňa nábytky do jedální, spální, obývacích priestorov, ako aj solitéry a doplnkové kusy. Praktické riešenie nábytkov spĺňa požiadavky moderného života pri zachovaní charakteristiky dobového štýlu. Štandardná ponuka je v povrchovej úprave J-5. Ďalšie iné dreviny a povrchové úpravy na požiadanie v zmysle ponuky.

Héritage

Héritage

Kolekcia Héritage je inšpiráciou dobového vidieckeho nábytku. Jednoduchosť línie, jemne zaoblené čelo postele, alebo starostlivo vybrané odtiene povrchových úprav uchovávajú v kolekcii tradíciu regionálneho stolárstva. Povrchové úpravy podľa ponuky.

Jura

Jura

Jura

Teplo vyžarujúce z plnomasívneho nábytku vhodného zvlášť do chalúp a vidieckych domov, časovo vzdialených od moderného života nájdete v kolekcii Jura. Nábytky sú voskované prírodnými voskami, kovové mechanické časti sú nahradené drevenými za účelom ponechania autenticity. Štandardná povrchová úprava je B2G, ďalšie možné povrchové úpravy podľa ponuky.

Rustica

Rustica

Kolekcia Rustica je vyrábaná z jelšového masívu v čistých praktických líniách zodpovedajúcich požiadavkám modernej doby pri zachovaní autenticity dobového nábytku. Štandardná povrchová úprava je T2, ďalšie možné povrchové úpravy podľa ponuky.
Subscribe to Štýly a kolekcie