Evergreen

the furniture house
  • Slovenčina
  • English
  • Français

Romantický

  • Jemné línie oblých tvarov doplnené výrezmi alebo maľovanými ornamentami na podporu originality charakterizujú romantický štýl. Používané povrchové úpravy sú pastelové polyuretánové farby jemne patinované a zmývané za účelom odhalenia krásy dreva.

Arosa

Arosa

Jemné línie oblých tvarov doplnené výrezmi alebo maľovanými ornamentami na podporu originality charakterizujú romantický štýl. Používané povrchové úpravy sú pastelové farby jemne patinované a zmývané za účelom odhalenia krásy dreva.

Coeur des Alpes

Coeur des Alpes

Vplyv života v odľahlých vysokohorských dedinkách inšpiroval dizajnéra k vytvoreniu kolekcie Coeur des Alpes, kde sa snúbia čisté línie s výrezom ornamentov. Starostlivo vyberané kovania ako aj drevené švíky dodávajú nábytkom svojráznosť. Štandardná povrchová úprava je B2G, ďalšie možné povrchové úpravy podľa ponuky.

Fer & Bois

Fer & Bois

Kolekcia Fer & Bois predstavuje zaujímavú kombináciu dvoch odlišných materiálov - kov a drevo. Ponuka zahrňuje spálňu, jedáleň a doplnkové kusy. Štandardná povrchová úprava je J5, ďalšie možné povrchové úpravy podľa ponuky.

Toscane

Toscane

Kolekcia Toscane je prevedená v romantickom štýle. Jemné línie oblých tvarov zvlášť vynikajú pri farbených povrchových úpravách. Charakteristikou kolekcie je drevený ornament lotosového kvetu. Štandardná povrchová úprava je F12, ďalšie možné povrchové úpravy podľa ponuky.
Subscribe to Romantický