Evergreen

the furniture house
  • Slovenčina
  • English
  • Français

Štýlový

  • Pre štýlový nabytok je charakteristický rešpekt k použitým dekoratívnym prvkom, v súlade s umením stolárskeho remesla a výberom povrchových úprav na francúzsky spôsob.

Byblos

Byblos

Kolekcia Byblos je charakterizovaná jednoduchosťou dizajnu s nádychom klasického štýlového nábytku prispôsobeného požiadavkám modernej doby. Možnosť tvorby lineárnych a rohových zostáv podľa vlastnej potreby a chuti uspokojí klientelu, ktorá hľadá nábytok z masívu do študovní (Home office), súkromných úradov, knižníc, čitární, (TV room) alebo obývacích priestorov. Široká škála kombinácie modulov a rôznych povrchových úprav umožňuje vytvoriť požadovanú náladu vo Vašich priestoroch.

Evergreen

Evergreen

Na základe vlastnej skúsenosti, a požiadaviek klientely sme sa rozhodli vytvoriť samostatnú zbierku nábytkov ktoré sú tak účelové ako aj estetické.

L.Philippe

L.Philippe

Kolekcia Louis Philippe je inšpiráciou tradičného francúzského štýlu. Ponuka v tomto štýle zahrňuje spálňu, jedáleň, knihovňové zostavy a doplnkové kusy. Štandardná povrchová úprava je M1, ďalšie možné povrchové úpravy podľa ponuky.

Mistral

Mistral

Kolekcia Mistrál je vyrábaná v štýle Louis Philippe s nádychom Provensálskeho vidieka.
Subscribe to Štýlový