Drevená stolička do kuchyne, biela - HERITAGE | EVERGREEN.sk
Čierno biely nákres kuchynskej stoličky z masívneho smrekového dreva v bielo hnedej farbe
Drevená, kuchynská stolička v bielo-hnedej farbe z masívneho smrekového dreva
Čierno biely nákres kuchynskej stoličky z masívneho smrekového dreva v bielo hnedej farbe
Drevená, kuchynská stolička v bielo-hnedej farbe z masívneho smrekového dreva

Drevená stolička do kuchyne, biela - HERITAGE

Hr8253
271,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Rustikálna stolička z masívneho smrekového dreva, ktoré sa pýši svojou ľahkosťou, pružnosťou a najmä svetlou farbou sa pružne prispôsobí nie len do každej modernej jedálne, ale napríklad aj na chatu. Biela farba jedálenskej stoličky jej dodáva ten pravý, provensálsky vzhľad.

 

Drevená stolička do kuchyne, biela - HERITAGE

Rustikálny štýl s prvkami provensálskeho štýlu, ktorý je na prvý pohľad viditeľný v drevenej stoličke do kuchyne z kolekcie HERITAGE je ako stvorený do každej malebnej, drevenej chatky, ale aj modernej jedálne či domácnosti. Vďaka svojej masívnej konštrukcii a pohodlnému, masívnemu operadlu poskytne adekvátnu oporu vašej chrbtici.

Materiál

Zásluhou masívneho smrekového dreva, z ktorého je stolička do kuchyne vyrobená a jeho pozitívna vlastnosť akým je príjemná, svetlá farba, stálosť a pružnosť sa stolička tak isto pružne prispôsobí do akejkoľvek jedálne či kuchyne. Či už si chcete zariadiť jedálnej a kuchyňu vo vlastnej modernej domácnosti alebo chcete oživiť sviežim zjavom stoličky kuchyňu na chalupe, táto stolička zvládne oboje. Masívne nohy stoličky a časť konštrukcie operadla je povrchovo upravená do bielej farby. Sedák stoličky a vrchná časť operadla je spracovaná do prirodzenej farby masívneho dreva, ktoré je upravené povrchovým leskom, zabezpečujúcim ešte väčšiu stálosť a životnosť dreva. Ak sa Vám páči dizajn stoličky, ale chceli by ste ju v inom druhu dreva či farebnosti, bez problémov vám ju vyrobíme na mieru.

No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.