Škandinávsky štýl, ktorý dodá bývaniu moderný nádych | EVERGREEN.sk

Škandinávsky štýl


Obývačka v škandinávskom štýle s komodou v kombinácii svetlých a tmavých farieb so skriňou v krémovej farbe a s masívnou knižnicouŠkandinávsky štýl

Škandinávsky štýl si vás získa svojou jednoduchosťou, funkčnosťou a krásou minimalizmu. Práve jednoduché línie a priestory v svetlých farbách sú hlavným dôvodom, prečo je škandinávsky štýl taký obľúbený. Pre tento štýl je taktiež typická útulnosť s luxusným nádychom. V súčasnosti je považovaný škandinávsky dizajn za jeden z najpopulárnejších dizajnov v celom svete. Aj keď tento štýl pochádza z chladného a pochmúrneho severu, masívny nábytok v škandinávskom štýle rozjasní každý domov.

Štýl, ktorý je vhodný do každej miestnosti

Kedže jednoduchosť je nosnou vlastnosťou škandinávskeho štýlu, je jednoduché dizajnovo zariadiť akúkoľvek miestnosť vo vašom dome alebo byte. Nedostatok miesta nie je vôbec prekážkou. Obývačka alebo kuchyňa v škandinávskom štýle, prinesú do vášho domova svetlo a harmóniu. Taktiež sa nemusíte báť zariaďovania kúpeľne v škandinávskom štýle, pretože ju opticky zväčší a dodá jej moderný nádych. Minimalisticky zariadená spálňa v kombinácii s dreveným masívnym nábytkom a bielou stenou k sebe neodmyslitelne patria.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.