Spálňa - je zárukou plnohodnotného spánku či oddychu | EVERGREEN.sk

Spálňa


Moderná spálňa v minimalistickom duchu, ktorej ústredným elementom je manželská posteľ z masívu doplnená o štýlové posteľné obliečky a dva nočné stolíky asymetrického tvaru. Po bokoch postele visia zo stropu dve okrúhle svietidlá

Spálňa

Sny. Má ich každý z nás. Niektoré sa podarí zrealizovať, iné zas ostávajú zahalené v perinách a potichu čakajú, kým sa prederú na povrch. To, čo majú spoločné je, že všetky vznikajú a rodia sa práve v našich spálňach.

Spálňa je skutočnou oázou pokoja, lásky, oddychu či našej predstavivosti. Aby sme však mohli popustiť uzdy" vlastnej fantázie a snívať, je nevyhnutné, aby sme sa v spálni dobre cítili a mali kvalitný spánok.

Pri zrode každého úspešného sna, je útulne zariadená spálňa

Pohodlie, útulnosť, bezpečie a relax. To sú nosné piliere, ktoré by mali reprezentovať každú spálňu. Starostlivo vybraná manželská či jednolôžková posteľ je ústredný bod každej spálne, či odrazovým mostíkom kvalitného spánku a úspešného zajtrajška.

Posteľ - taká alebo onaká, kvalita vždy rovnaká!

Manželská, jednolôžková, s čelom či úložným priestorom, akúkoľvek vám vyrobíme poctivo, na mieru, z kvalitného, masívneho dreva a v súlade s vašou predstavou.

Miesto, kde je všetko ukryté

Okrem postele je v prípade modernej spálne dôležitý aj praktický úložný priestor vo forme komôd, skríň, poličiek či úložných regálov do spálne, ktorých praktická stránka umožní ukryť všetky naše osobné veci pred zrakom sveta a dodá celej spálni úhľadný a organizovaný dojem.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.