Retro nábytok - svieži a štýlový vánok do domácnosti | EVERGREEN.sk

Retro nábytok


Svetlý nábytok z masívneho dreva v retro štýle v priestore obývačky s  2 kreslami s pásikavým vzorom lemované tmavým drevom, medzi ktorými je konferenčný stolík svetlej sivej farby s povrchom tmavého dreva a so šuplíkom, v pozadí knižnica svetlej farby s otvorenými policami s písacím stolom vedľa svetlej farby s tromi šuplíkami a pekne opracovaným tmavým drevom na povrchu, so svetlou stoličkou s pásikavým čalúnením a konzolou z masívneho dreva v pozadí

Retro nábytok

V dnešnej dobe je veľmi populárne vdýchnuť nový život starému nábytku. Čoraz častejšie ľudia zariaďujú domácnosť retro nábytkom. Do domu prinesie závan nostalgie a zároveň sviežu atmosféru. V retro štýle sa dá ľahko vyhrať s farbami, materiálmi aj obdobím. Kombinácia takého nábytku s modernými prvkami pôsobí veľmi štýlovo a moderne.

Prejav nespútanosti a slobody

Pre retro nábytok sú typické jednoduché línie, pestré farby a vzory, ako sú kvetiny alebo geometrické tvary, kombinované s drevom. Hlavnou črtou dreveného nábytku sú ikonické nožky a nižší nábytok. Využíva sa aj kontrast medzi farbami, preto retro štýl oživí každú miestnosť. Taký nábytok nemusíte zháňať len od starých rodičov, pretože v našej ponuke retro nábytku si určite nájdete to pravé orechové. Ak už máte nejakú predstavu, ktorá sa v ponuke nenachádza, veľmi radi vám ju vyrobíme na mieru.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.