Vidiecky nábytok - pre milovníkov krásy a jednoduchosti | EVERGREEN.sk

Vidiecky nábytok


Obývačka vo vidieckom štýle umiestnená v chalúpke s oknom a kamennými stenami s dvomi drevenými kreslami s oranžovým čalúnením s kvetinkovým vzorom, konferečným stolíkom zo svetlého dreva a srdiečkom, doplnený kvetináčom, v pozadí je umiestnená komoda s regálmi zo svetlého dreva s výrezom srdiečka a dvierkami so srdiečkovými úchytkami

Vidiecky nábytok

Už len názov spája tento štýl s vidiekom, ale v súčastnosti sa už nezariaďujú len domčeky a chalupy vo vidieckom štýle. Charakteristickým znakom je jednoduchosť, funkčnosť a prírodný materiál. Ak ste nadšencom tohto štýlu, u nás si prídete na svoje.

Domácnosť „vidieku”

Zariadenie domácnosti vo vidieckom štýle nie je ničím náročným. Typické pre nábytok je kvalitne opracované masívne drevo v svetlých farbách. Celkové vybavenie a doplnky sa nesú v jemných prírodných farbách, čo pôsobí harmonicky a pohodlne. Okrem toho, každý kus zariadenia a doplnkov má nejakú funkciu, takže domácnosť vidieckeho štýlu vždy budí dojem útulnosti a jednoduchosti. Zariaďte si domácnosť vidieckym nábytkom z našej ponuky, ktorú si určite zamilujete. Ak naša ponuka nespĺňa to, čo hľadáte, neodchádzajte, vyrobíme vám nábytok na mieru presne podľa vašej predstavy.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.