Štýlový nábytok, vyrobený dizajnovo a na mieru | EVERGREEN.sk

Štýlový nábytok


Štýlový nábytok v prevedení modernej, škandinávskej jedálne v minimalistickom duchu. Drevený stôl z masívneho dreva so štyrmi plastovými stoličkami, biely koberec, masívna skriňa v bielej farbe doplnená masívnou, viac farebnou drevenou komodou v hnedých odtieňoch, nad ktorou visí zrkadlo s prúteným rámom a knižnica zo svetlého dreva.

Štýlový nábytok

Hlavný rozdiel medzi štýlom a dizajnom tkvie v tom, že štýl predstavuje vonkajší vzhľad nábytku nezabezpečuje však jeho funkčnosť, naopak dizajn je hĺbka výrobku aj z pohľadu jeho funkčnosti. Známy módny návrhár raz povedal, že rozdiel medzi štýlom a módou je kvalita. Tým sa pri výrobe poctivého nábytku z masívneho dreva riadime aj my. Preto u nás nájdete široký výber štýlového nábytku, ktorý je okrem originálneho a nadčasového vzhľadu v prvom rade dizajnový, kvalitný, dlhotrvácny a funkčný z pohľadu jeho vlastností.

Štýlový nábytok, vyrobený originálne, dizajnovo a na mieru

Provensálsky, viktoriánsky, škandinávsky, moderný či nadčasový, u nás je každý kúsok nábytku štýlový a dizajnový. V Evergreene vám zrealizujeme akúkoľvek vašu predstavu nábytku, bez ohľadu na požadované rozmery a preferovaný štýl. To všetko na mieru, z masívneho dreva a v špičkovej kvalite.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.