Luxusný a exkluzívny nábytok, sen sa stane skutočnosťou | EVERGREEN.sk

Luxusný a exkluzívny nábytok


Luxusná, moderne zariadená a priestranná obývačka s franzúcskymi oknami, tvorená z rohového gauča horčicovej farby do tvaru L a konferenčného stolíka z masívneho dreva. Dominantou miestnosti je futuristický luster

Luxusný a exkluzívny nábytok

Luxusný nábytok nemusí byť iba sen

Už dlhé roky túžite po luxusnom a exkluzívne vyzerajúcom nábytku no jeho astronomická cena vás vždy vráti do reality? Už nemusíte snívať, v Evergreene sa všetky vaše sny stanú skutočnosťou. Nábytok do ktorejkoľvek interiérovej, ale aj exteriérovej miestnosti výhradne z masívneho dreva je synonymom luxusu a elegancie.

Povrchové úpravy vo forme rôznych farebných variácií dreva, ručnej maľbe, vyrezávaných vzoroch, zlatých, strieborných či kovových súčastí, či zámerného ostarenia pridajú každému kusu nábytku na exkluzivite a luxusnom vzhľade.

Poctivý masív na mieru, exkluzívne iba u nás

Luxusný nábytok v rustikálnom, provensálskom, vidieckom, viktoriánskom či akomkoľvek inom celosvetovo uznávanom štýle interiérového dizajnu vyrábame remeselným spôsobom výhradne z masívneho dreva rôznych druhov ako dubové, bukové, čerešňové, jelšové, borovicové a iné. Či už hľadáte luxusný nábytok do obývačky, spálne, kuchyne, jedálne, predsiene alebo chcete vdýchnuť exkluzívny vzhľad svojej záhradke prostredníctvom luxusného záhradného nábytku, u nás nájdete všetko na jednom mieste a zároveň vyrobené na mieru a presne podľa vašich požiadaviek.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.