Štýl nábytku - svetovo uznávané štýly na jednom mieste | EVERGREEN.sk

Štýl nábytku


ŠTÝL NÁBYTKU

Každý obytný priestor by mal byť zariadený v súlade s predstavami a osobnosťou jeho majiteľa. V obývacích priestoroch človek trávi množstvo času a preto by sa v nich mal cítiť v prvom rade príjemne a v bezpečí.

Pre inšpiráciu vám prinášame viaceré štýly bývania, ktoré naša spoločnosť EVERGREEN vyrába na mieru a sú mimoriadne obľúbené v celom svete.

Vyberte si aj vy ten pravý štýl nábytku, ktorý premení váš dom na ozajstný domov.

Provensálsky štýl

Provensálsky štýl, tiež známy ako vidiecky štýl bývania pôsobí pokojným, útulným a harmonickým dojmom. To, čo na prvý pohľad identifikuje nábytok v provensálskom štýle je svetlá farba nábytku z masívneho dreva, ktoré utvára dojem prírodnej krásy provensálskeho nábytku.

Škandinávsky štýl

 Hoci škandinávsky štýl pochádza z chladného a pochmúrneho severu, masívny nábytok v škandinávskom štýle rozjasní každý domov.

Vidiecky štýl

Praktickosť, jednoduchosť a prírodnosť aj takto sa dá opísať vidiecky štýl bývania. Interiér zariadení v tomto štýle už na prvý pohľad vyvoláva príjemné pocity a atmosféru prírody.

Rustikálny štýl 

Spojenie s prírodou a prírodnými materiálmi je čoraz vyhľadávanejšie a najlepším prevedením je práve v rustikálnom štýle. Aj keď sa najčastešie spája s vidiekom alebo chalupou, dnes sa takto zariaďujú aj domy či byty.

Viktoriánsky štýl

Je známy najmä z minulosti, ktorým si zariaďovala bývanie vyššia vrstva. Honosné zariadenie, ozdobnosť, drahé materiály, to všetko prezentovalo bohatstvo, ktoré sa vyformovalo do štýlu pomenovaného podľa anglickej kráľovnej Viktórie. Má prvky gotického štýlu a rokoka, práve preto je presným opakom minimalistického štýlu

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.