Obývačka - moderný nábytok na mieru do každej obývačky | EVERGREEN.sk

Obývačka


Moderná, priestranná obývačka v škandinávskom štýle. Biely, kožený gauč do tvaru L, konferenčný stôl, veľká knižnica s výrezom pre televízor a tri úložné regály všetko z masívneho dreva. Nábytok je hnedej farby v kombinácii s čiernymi elementami

Obývačka

Obývačka - miesto, kde to „býva"

Už z názvu je zrejmé, že azda najobývanejším priestorom v každom domove je práve obývačka. Je to miesto, kde trávime spoločné chvíle s rodinou a blízkymi, preto by sme sa v nej mali cítiť v prvom rade príjemne. Ak si plánujete zariadiť obývačku naozaj od nuly, musíte sa hlbšie zamyslieť nad tým, aký štýl nábytku do obývačky je pre vás ten pravý.

Interiér obývačky jednak ovplyvňuje atmosféru spoločne strávených chvíľ, no taktiež ide o investíciu na niekoľko rokov, preto by ste mali mať hneď na úvod jasnú predstavu o tom, akým štýlom zariadenia obývacieho priestoru sa budete uberať.

Na výber z viacerých štýlov

V našej ponuke na mieru vyrábaného dreveného nábytku do obývačky máte na výber z viacerých štýlov, ktoré pretvoria váš prázdny priestor na modernú obývačku.

Naša ponuka nábytku do obývačky zahŕňa:

- drevené konferenčné stolíky;
- drevené police a poličky;
- drevené knižnice;
- drevené stoličky;
- drevené stolíky pod televízor a i.

Každý štýl nábytku má svoje charakteristické črty a odlišnosti. Ktorý si získa práve vás?

Provensálska, škandinávska, vidiecka, rustikálna či viktoriánska ?

Provensálska obývačka

Nábytok obývačky v provensálskom štýle je zo svetlého masívneho dreva, výrazným prvkom sú vysoké nohy provensálskych stolov či stoličiek. Nábytok môže byť taktiež doplnený o kovové detaily či patinu. Provensálska obývačka s nádychom vidieku je stelesnením oddychu a spoločných stretnutí so svojimi blízkymi.

Škandinávska obývačka

Obľúbeným štýlom zariadenia obývačky je práve škandinávsky štýl. Obývačka v takomto štýle hrá jasnými farbami, jednoduchými doplnkami a najmä prírodnými materiálmi.

Vidiecka obývačka

Prvky vidieckeho štýlu prinesú pocit domova a rodinnej pohody do každej obývačky či už na chalupe, v dome alebo na byte. Primárnu úlohu vo vidieckej obývačke zohráva drevo a zemité farby.

Rustikálna obývačka  

Okamžite navodí atmosféru domova, teplo a bezpečie. Dominantným prvkom nábytku je najmä masívne drevo ako primárny, výrobný materiál.

Viktoriánska obývačka

Pre obývačky vo viktoriánskom štýle je typické pompézne zariadenie s prvkami rokoka či gotiky, vzácny drevený nábytok, textílie s bohatým zdobením a dekorácie z drahých kovov, či kameňov.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.