Predsieň ktorá hovorí - Vitaj doma | EVERGREEN.sk

Predsieň


Presvetlená, minimalistická predsieň pozostávajúca z veľkej, lesklej, zasúvacej skrine sivej farby s leskom, dreveného botníku z masívneho dreva a minimalistickej lavice na sedenie v sivej farbe, nad ktorou je zrkadlo bez rámu. Lesklá podlaha a vchodové dvere sú bielej fabry

Predsieň

Predsieň je vstupná miestnosť do domova, ktorá má vytvoriť príjemný pocit hneď na začiatku a prepojiť miestnosti v byte či dome. To, že v tejto miestnosti strávite len chvíľu, ešte neznamená, že by ste jej pri zariaďovaní mali venovať menej času.

Čo budete potrebovať pri zariaďovaní modernej predsiene?

Najdôležitejší je určite úložný priestor, ktorý by mal spĺňať funkčnosť a praktickosť. Naše predsieňové zostavy na mieru a botníky vám toto všetko poskytnú. Rovnakú funkciu má aj vešiak na stenu. V našej ponuke nájdete rôzne nástenné stojanové vešiaky, ale aj vešiakovú stenu. Ak máte dostatok miesta, predsieň môžete spestriť zrkadlom či dokonca lavicou do predsiene.

Najvhodnejšími farbami pre predsieň sú svetlé farby - biela, béžová, krémová. Svetlé odtiene miestnosť opticky zväčšia a prinesú do nej svetlo.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.