Nábytok na mieru - záleží na každom detaile | EVERGREEN.sk

Nábytok na mieru


Asymetrické lampy s obkladom z masívneho dreva, doplnené o modernú, masívnu knižnicu vo forme obývacej steny na mieru z masívneho dreva

Nábytok na mieru

Ak máte pri zariaďovaní špeciálne požiadavky alebo rozmery, nábytok vyrobený na mieru je pre vás správnou voľbou. Váš nábytok tak bude jedinečný kus prispôsobený vašim predstavám a potrebám. Možností pri vytváraní dizajnu je niekoľko. Vy si vyberáte štýl nábytku, povrchové úpravy a materiál. Ostatné už nechajte na nás. Proces výroby nábytku na mieru začína už pri výbere dreva a my kladieme dôraz na jeho kvalitu. Drevo sa dostane do procesu výroby až po dôkladnom vysušení a následne prejde rukami našich skúsených pracovníkov.

Kuchyne, obývačky, jedálne - vyrobíme naozaj všetko

Vašim nápadom medze nekladieme. Vo svojom portfóliu sa môžeme pýšiť niekoľkými kolekciami a kusmi nábytku v rôznych štýloch, ktoré boli vyrobené na mieru pre našich zákazníkov. Dlhoročné skúsenosti a recenzie od spokojných zákazníkov hovoria za všetko. Nábytok vyrobený na mieru zaručuje dlhú životnosť a originalitu dizajnu. Nábytok na mieru vyrobený z masívneho dreva bude zdobiť váš príbytok niekoľko desaťročí, preto sa do neho naozaj oplatí investovať.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.