Študentská izba - vzdelávanie a oddych na jednom mieste | EVERGREEN.sk

Študentská izba


Priestranná, moderne zariadená študentská izba s poschodovou posteľou a pracovným priestorom a oddychovým priestorom vo forme pohodlného, bieleho gauča a masívneho, dreveného konferenčného stolíka pod posteľou

Študentská izba

Priestor pre vzdelávanie, zábavu či oddych

Detstvo, azda najkrajšia životná etapa, ktorá je však prchavá a ubehne ako voda pomedzi prsty. Veď to všetci poznáte, ani sa nenazdáte a z vašich ratolestí sa stanú študenti, ktorým príde časom malé nielen vlastné oblečenie, ale aj nábytok v detskej izbe. Príde ten čas, kedy sa z detského kráľovstva plného smiechu a zábavy stane študentská izba, v ktorej okrem zóny oddychu a zábavy, vstupuje do popredia priestor pre štúdium, vzdelávanie a rozvoj intelektuálnych vlastností dieťaťa.

Pracovný kútik a spánok na jednom mieste

Študentská izba by mala prirodzene ponúkať viac priestoru pre rozvoj dieťaťa v školskom veku. Keďže kombinuje prvky vzdelávania, zábavy i oddychu zariadenie nábytku v študenstkej izbe musí byť v prvom rade funkčné a rozmiestnené tak, aby bol v izbe priestor pre edukáciu i relax.

Ideálnou možnosťou pracovnej zóny a oddychu je práve poschodová posteľ pre dieťa. Tá okrem oddychovej zóny určenej na spánok pod sebou ukrýva priestor pre štúdium vo forme písacieho stola, komody a iného úložného priestoru.

Bez ohľadu na veľkosť bývalej detskej, teraz už študentskej izby vám vyrobíme praktický a funkčný nábytok ako poschodové postele, stolíky, stoličky, skriňe, komody a iný úložný priestor pre potreby študenta na mieru a v súlade s jeho potrebami.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.