Holandský nábytok - elegancia, ktorú si zamilujete | EVERGREEN.sk

Holandský nábytok


Drevená manželská posteľ z tmavého masívneho dreva, s nočným stolíkom z masívneho dreva, na ktorom je položená lampa, kozmetický stolík, kombinovaný s tmavým drevom a čiernym kovom so zrkadlom umiestneným vpravo, v priestore spálni, kde sa nachádza šatníkova dvojdverová skriňa z masívneho dreva spolu s konferenčným stolíkom kombinovaným s čierným kovom, drevom a sklom

Holandský nábytok

Pôvabná elegancia s nádychom starožitnosti aj takto sa charakterizuje holandský nábytok. Nemusíte byť nadšencom starožitností, aby vás ohúril. Nadčasová elegancia holandského nábytku si získala nejedno srdce, nie len kvôli výzoru, ale aj vďaka svojej kvalite. Pri výrobe sa používa najmä masívne drevo, ktoré je veľmi odolné a takmer nezničiteľné.

Štýlová elegancia aj u vás doma

V holandskom interiéri dominuje tmavá povrchová úprava dreva v róbustných kusoch nábytku. Využívajú sa najmä tmavé a tlmené farby, čím sa zvýrazní veľkoleposť a elegancia. Ďalším typickým materiálom je koža, najmä na kreslách a gaučoch. Objavte čaro holandského štýlu a vyberte si nábytok z našej ponuky, ktorá ohúri každého dizajnového fajnšmekra.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.