Jedáleň, v ktorej vždy chutí | EVERGREEN.sk

Jedáleň


Jedáleň v provensálskom duchu zložená z obdĺždnikového jedálenského stola z masívu, ktorý je doplnený o dve provensálske jedálenské stoličky z masívu a jednu masívnu jedálenskú lavicu. Na jedálenskom stole je naaranžovaná vínová súprava a váza plná bielych tulipánov. V pozadí stola sa nachádza masívna komoda s úložným priestorom, na ktorej je položený prútený kôš. Celý nábytok je smotanovej farby, pričom sedáky stoličiek, vrch stola a komody sú hnedej farby

Jedáleň

Jedáleň je miesto, kde sa schádza rodina a blízki k jedlu, spoločne oslavujú sviatky, kde si vyrozprávajú svoje zážitky a zaženú hlad. Je to samozrejmosť každej domácnosti. Niekde je súčasťou kuchyne a niekde zase ako samostatná miestnosť. Príprava v kuchyni častokrát zaberie veľa času, preto by mala byť jedáleň miesto, kde si oddýchnete po varení a pokojne vychutnáte jedlo.

Ako si zariadiť jedáleň?

Samozrejme to závisi od počtu ľudí v domácnosti a osobných preferencii. Hlavou celej jedálne je jedálenský stôl, okolo ktorého sa všetko odohráva, a jeho súčasťou sú jedálenské stoličky. Keďže stôl a stoličky sú centrom diania, mali by byť z kvalitného materiálu, ako je masívne drevo, ktoré vydrží každé radosti. Hoci záleži od veľkosti priestoru ale okrem nábytku sú doplnky neodmysliteľnou súčasťou jedálne, ktoré zvýraznia čarovnosť tejto časti domova.

V našej ponuke nájdete :

  • Okrúhle jedálenské stoly
  • Rozkladacie jedálenské stoly
  • Jedálenské stoly so stoličkami
  • Moderné jedálenské stoly
  • Jedálenské stoličky
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.