Provensálsky nábytok je pre vás to pravé, smotanové | EVERGREEN.sk

Provensálsky nábytok


Priestranná provensálska spálňa v žltkastých a smotanových tónoch, manželská posteľ z masívneho dreva smotanovej farby, masívna drevená komoda so siedmimi šuflíkmi, dva drevené nočné stolíky s nočnými lampičkami a trojdverová skriňa z masívneho dreva všetko smotanovej farby v provensálskom štýle

Provensálsky nábytok

Závan Provensálska priamo u vás doma?

Provensálsky štýl bývania je v súčasnosti jeden z najvyhľadávanejších štýlov interiérového dizajnu. Sviežosť, romantický, prímorský vzhľad, smotanové farby, levandule a krása masívneho dreva s požadovanými znakmi nedokonalosti či dlho trvácnosť sú azda dôvodom, prečo je provensálsky štýl v nábytku tak obľúbený.

Neskutočný provensálsky nábytok sadne skutočne do akejkoľvek miestnosti?

Zámerne ošarpaný nábytok, na ktorom je akoby podpísaný zub času v jednoduchých líniách a smotanových tónoch? Áno, to je ten pravý neskutočný provensálsky nábytok, ktorý skutočne sadne a zútulní akúkoľvek miestnosť. Či už ide o kuchyňu, obývačku, kúpeľňu, spálňu, chodbu či predsieň, ak ste romantická duša a milujete jednoduché línie, svetlé farby a závan morskej prechádzky pri západe slnka, provensálsky nábytok je pre vás to pravé, smotanové.

Nechajte si vyrobiť originálnu provensálsku posteľ, skriňu, komodu, kuchynskú linku či jedálenský stôl so stoličkami v provensálskom štýle, na mieru a presne podľa vašich predstáv.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.