Rustikálny nábytok - masívna ponuka nábytku na mieru | EVERGREEN.sk

Rustikálny nábytok


Spálňa v rustikálnom štýle s masívnym, dreveným nábytkom v hnedej farbe. Rustikálna posteľ je doplnená o posteľné obliečky v neutrálnej farbe. Rustikálny štýl spálne dopĺňa masívna, drevená skriňa a knižnica s knihami.

Rustikálny nábytok z masívu

Krása masívneho dreva, ktorého korene siahajú do majestátnych slovenských hôr, spracované precíznou prácou remeselníkov z Liptova. Kvalitný rustikálny nábytok vyrobený poctivo, individuálne, na mieru, no najmä od srdca – to všetko Vám ponúka naša firma EVERGREEN.

RUSTIKÁLNE KUCHYNE​

Kuchyňa v rustikálnom štýle s jedálenským stolom a stoličkami z masívneho dreva

Kuchyne v rustikálnom štýle jemne tónujú odtiene dreva. Kuchynské linky už na prvý pohľad pôsobia kvalitne. Pre rustikálny štýl sú typické dvierka z masívneho dreva, ktoré zdobia často kovové úchytky. Pracovná doska rustikálnej kuchyne by mala byť nezničiteľná a túto vlastnosť najlepšie spĺňajú dosky z kameňa.

RUSTIKÁLNE OBÝVAČKY​

Obývačka v rustikálnom štýle s masívnym gaučom do tvaru L, konferenčným stolom z masívneho dreva a dreveným regálom, a úložným stolíkom v kombinácii s kovovou konštrukciou.

Obývačka v rustikálnom štýle vás okamžite vtiahne atmosférou domova. Vyžaruje teplo, je útulná, poskytne vám pohodlné posedenie a útočisko na dlhé chladné dni. Obývačke zvyčajne kraľuje pohodlný gauč, prípadne drevené hojdacie kreslo, poťahy, deky a koberce v prírodných odtieňoch. Posedenie dopĺňajú drevené konferenčné stolíky úložný priestor tvoria skrinky a poličky, tiež vyrobené z masívneho dreva. A to všetko spolu vytvára harmóniu prírodných materiálov a farieb.

RUSTIKÁLNA SPÁLŇA​

Spálňa v rustikálnom štýle s masívnou, drevenou komodou, nočnám stolíkom a manželskou posteľou, doplnenou o obliečky neutrálnej farby

Najútulnejším kútikom celého domu či bytu by mala byť spálňa. A neexistuje nič pohodlnejšie, ako je posteľ z masívneho dreva. Rustikálne postele sú veľmi pevné a v kombinácii s kvalitným matracom vám poskytnú oporu, ktorá je pre dobrý spánok tak potrebná. Každý kúsok nábytku je precízne spracovaný, veľmi pevný, a tak trvácny, že môže slúžiť aj stovky rokov. Prirodzená kresba dreva je to, čo ho robí jedinečným – dva navlas rovnaké kusy masívneho nábytku prakticky neexistujú.

V dnešnej rýchlej dobe je návrat k tradičnej a kvalitnej výrobe dreveného nábytku čoraz žiadanejší. Vidiecky alebo rustikálny štýl je skvelou voľbou, ako sa vrátiť k „starej klasike“ nábytkov a vyzdvihnúť už zabudnuté drevárske remeslo.

NÁKUPNÝ PROCES

Nábytok Vám vyrobíme na mieru a presne podľa vašich predstáv. Celý nákupný proces začína vašou snovou predstavou, následnou 3D vizualizáciou, pokračuje prácou našich remeselníkov a končí dodaním finálneho kúsku masívneho nábytku, do ktorého sme my vtesali život a on ten istý život prinesie do vašich domácností či priestorov.

Naša ponuka rustikálneho nábytku zahŕňa:

  • rustikálne postele
  • rustikálne stoly
  • rustikálne stoličky
  • rustikálne knižnice
  • rustikálne skrine
  • rustikálne nočné stolíky
  • rustikálne kuchynské linky
  • rustikálne komody

Zaujímavou alternatívou k rustikálnemu nábytku vo farbe dreva je biely rustikálny nábytok. Biela farba dokáže s priestorom hotové divy. Opticky ho zväčší, presvetlí, pôsobí čisto a elegantne. Nekonečná trvácnosť svedčí aj zariadeniu jedálne a kuchyne. Stoly z masívneho dreva sú totiž tak pevné, že prežijú aj obedy s deťmi a celým okruhom rodiny bez ohľadu na to, aké veselé stretnutia to budú. Pohodlne usaďte vašich hostí a nechajte sa unášať príjemnou atmosférou. Aby ste si zabezpečili rustikálny nábytok, nemusí vás to stáť celý majetok. Nábytok z masívneho dreva je totiž trvácny a zachovalý aj po niekoľkých rokoch používania. Aj investícia do použitých kusov sa preto oplatí. Prezrite si aj ďalšie kusy masívneho nábytku, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.