Kuchyňa - vyrobená na mieru podľa vašich predtáv | EVERGREEN.sk

Kuchyňa


Moderná vidiecka kuchyňa v provensálskom štýle. Drevená kuchynská linka z masívneho dreva v smotanovej farbe, drevený príborník z masívu a komody s preskelnným stredom na riad, všetko v smotanovej farbe

Kuchyňa

Láska ide cez žalúdok, jedlo ide cez kuchyňu

Kuchyňa, najvoňavejšia miestnosť v dome. Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok a samotné jedlo by nemohlo bez kuchyne vôbec vzniknúť. Aby bolo jedlo pripravované s láskou je nutné, aby sme sa vo vlastnej kuchyni v prvom rade dobre cítili a jednoducho orientovali. Zariadenie kuchyne, by preto malo byť nielen praktické, ale aj moderné a v súlade s predstavou majiteľa.

V rôznych štýloch

Podobne, ako ostatné obytné miestnosti v byte, aj kuchyne majú rozličné štýly zariadenia. Kuchynská linka je však dominantným prvkom každej kuchyne, bez ohľadu na jej štýl. Či už ide o rustikálnu, provensálsku, škandinávsku či vidiecku kuchyňu, to čo majú spoločné je práve linka z masívneho dreva rôznej farby v závislosti od štýlu.

Kuchyne na mieru, majú premiéru

Ak túžite po originálnom kúsku a dokonalom dizajne zariadenia do kuchyne, v EVERGREENE vám vyrobíme kuchynský nábytok na mieru, podľa vašich predstáv a v štýle, aký sa vám páči.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.