Drevený nábytok - nábytok, ktorý žije a stále pracuje | EVERGREEN.sk

Drevený nábytok


Drevená, priestranná, štýlová, provensálska jedáleň. V strede miestnosti sa nachádza jedálenský stôl so štyrmi stoličkami v smotanovo - sivej farbe dreva, po bokoch jedálenského stola sa nachádzajú dve masívne komody jedna menšia, druhá väčšia v takej istej farbe a v pozadí vidieť provensálsku, drevenú kuchyňu v smotanovej farbe. Miestnosť dopĺňajú kvetinové dekorácie bielych kvetov, ktoré visia zo stropu

Drevený nábytok

Drevo, ako počiatočný materiál využívaný od nepamäti

Drevo sa od počiatku považuje za najzákladnejší stavebný či výrobný materiál naprieč všetkými historickými obdobiami. V minulosti za to mohli najmä jeho vlastnosti akými sú dlho trvácnosť, pevnosť či odolnosť pred poveternostnými vplyvmi. V súčasnej vyspelejšej spoločnosti sa však kladie dôraz aj na jeho estetické vlastnosti, ako skvelá kombinovateľnosť, prírodný vzhľad, nadčasový dizajn a štýl.

Svoje prvenstvo v obľúbenosti si neustále drží práve masívne drevo, ako najkvalitnejší drevený materiál. Existujú rôzne techniky povrchových úprav masívneho dreva. Či už ide o vyrezávanie do dreva, namorenie, maľby na drevo, farbenie dreva, či technika zámerného ostarenia dreva, všetky posúvajú hranice výroby dreveného nábytku neustále dopredu. My v Evergreene rozhodne nezaostávame a pružne sa prispôsobujeme trendom v oblasti výroby dreveného nábytku na mieru.

Nábytok, ktorý žije a ustavične pracuje

Hlavnou vlastnosťou, prečo je drevo tak nesmierne obľúbené je jeho schopnosť vytvoriť pocit spojenia s prírodou nielen po vizuálnej, ale aj fyzickej stránke. Našou remeselnou prácou vdýchneme život každému kusu dreveného nábytku a on ten samý život prinesie do vašich domácností či príbytkov.

Uznajte sami, ten nádherný, praskavý zvuk a vôňa prírody sú dostačujúcim dôkazom, že drevo skrátka žije a ustavične pracuje. Navyše drevený nábytok je schopný vytvoriť ideálne prostredie nielen pre bývanie ale aj prácu. Preto neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky dreveného nábytku v rôznych štýloch do akejkoľvek kancelárie či domácnosti.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.