Starožitný nábytok, závan staromódnosti v novom vzhľade | EVERGREEN.sk

Starožitný nábytok


Starožitná komoda z masívneho dreva v tmavej farbe, doplnená o zlaté detaily vo forme výplete. Dve bočné poličky a tri stredové zásuvky sú doplnené o kovové úchytky so zlatou patinou.

Starožitný nábytok

V dnešnej dobe sa oblasť interiérového dizajnu neustále vyvíja a napreduje. Vznikajú nové štýly nábytku či trendy v oblasti bytového dizajnu. To, čo však ostáva po starom a nezmenené je krása starožitného nábytku s nádychom minulosti, ktorý rokmi narastá na záujme a samotnej hodnote. Znamením luxusu, bohatsva, histórie či akejsi vkusnej staromódnosti je práve starožitný nábytok, ktorého cena sa pohybuje veľmi vysoko.

Chceli by ste však vlastniť vkusne vyzerajúci a nový, neopotrebovaný nábytok v starožitnom štýle a prijateľnej cene? V Evergreene vám vyrobíme starý, dobrý starožitný nábytok úplne po novom.

Z nového - starý

Úplne nový nábytok v starožitnom štýle na mieru a presne podľa vašich predstáv. Akékoľvek kusy nami vyrobeného nábytku z masívneho dreva budú pôsobiť na nerozoznanie od mnohoročného, starožitného nábytku vďaka rôznym povrchovým úpravám a luxusným detailom vo forme historického zdobenia, vyrezávaných prvkov, sklenených vitrín či kovových detailov zlatej a striebornej farby, ktoré dodajú nábytku ten starý dobrý starožitný či rustikálny vzhľad.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.