Vidiecky štýl - čaro vidieka v každej domácnosti | EVERGREEN.sk

Vidiecky štýl


Jedáleň s nábytkom z masívu s výrazným dreveným vzorom s masívnou skriňou, komodou, vitrínou, jedálenským stolom a dvomi stoličkamiVidiecky štýl

Jednoduchý interiér, kde sa cítite pohodlne ako doma, aj takto rozpoznáte vidiecky štýl. Posledné roky zažíva veľký návrat a získava veľa obľubencov, ktorí chcú spojiť dokopy krásu a funkčnosť v interiéri. Charakteristickými znakmi sú svetlé a jemné farby, doplnené kvalitne spracovaným nábytkom z prírodných materiálov.

Vidiek - miesto vzniku

Pôvod vidieckeho štýlu sa rozvinul v domácnostiach farmárov, roľníkov, ktorí dbali na funkčnosť každého nábytku a doplnkov, ktoré mali presný účel využitia. Väčšina zariadení v domácnosti bola ručné vyrabaná a naplno využitá niekoľko desaťročí, čo sa odrazilo na výzore nábytku opotrebovanosťou, ktorá sa stala hlavnou črtou dnešného vidieckého štýlu bývania.

Zariadenie praktickej domácnosti

Slovo vidiek vzbudzuje dojem poctivej práce, preto by sme na to nemali zabudnúť pri zariaďovaní. Skvelou voľbou je nábytok z masívneho dreva, ktoré okrem toho, že vydrží niekoľko generácii, podčiarkne aj prírodnosť interiéru typickú pre vidiek. Jemnými farbami a jednoduchými doplnkami navodíte príjemnú a útulnu atmosféru.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.