Moderný nábytok, ktorý vytvorí štýlový domov | EVERGREEN.sk

Moderný nábytok


Priestranná jedáleň v modernom, minimalistickom štýle. Masívny nábytok je tvorený z dreveného jedálenského stola, dvoch drevených komôd a obývacej steny v svetlohnedej farbe. Dominantou celej miestnosti sú francúzske okná

Moderný nábytok

Trendy sa menia pomerne často. Niekedy ani nestíhame sledovať čo je in a čo už dávno vyšlo z módy. Moderný nábytok je typický svojim elegantným a minimalistickým dizajnom, rovnými líniami a v neposlednom rade, je to nábytok najmä v neutrálnych jednoduchých farbách. Pri dizajne hrá naozaj dôležitú rolu funkčnosť a minimalizmus. Na prehnané zdobenie a doplnky zabudnite. Dôležitý je úložný priestor, ktorý pomôže zachovať poriadok a útulnú atmosféru. Najbližšie má k modernému dizajnu škandinávsky štýl, v ktorom ponúkame niekoľko typov nábytku. Kombinácia moderného nábytku s vintage nábytkom je dnes taktiež veľmi obľúbená. Zmiešanie starých kúskov s opotrebovaným vzhľadom, vytvorí dokonalý kontrast medzi minulosťou a súčasnosťou.

Kov a drevo? Dvojica, ktorá dodá štýl každému nábytku

K modernému nábytku určite patrí aj nábytok, ktorý je kombinovaný s kovom. Výrobou kolekcie Brooklyn sme len potvrdili, aký moderný dizajn môže kombinácia dvoch materiálov vytvoriť. Ručíme za to, že vysoký policový regál alebo konferenčný stolík z tejto nadčasovej kolekcie budú vďaka svojmu špecifickému vzhľadu stredobodom pozornosti vo vašej obývačke.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.