Kancelársky stôl z masívu - NATURA TERA | EVERGREEN.sk
Kancelársky stôl z masívu - NATURA TERA
Kancelársky stôl z masívu - NATURA TERA
Kancelársky stôl z masívu - NATURA TERA
Kancelársky stôl z masívu - NATURA TERA

Kancelársky stôl z masívu - NATURA TERA

EVERGREEN
Na4209
594,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Kancelársky stôl Arthur v sýtej červenej farbe sviežo oživí nie len kanceláriu, ale aj detskú alebo študentskú izbu. Vyrobený je z masívneho dreva a atypické nohy stola sú kovové. Vďaka úložnému priestoru pod písacou doskou a výrezu pre písacie potreby budete mať vždy všetko po ruke.

 

Kancelársky stôl - ARTHUR

Kancelársky stôl Arthur v nezvyčajnom dizajne a sýtej červenej farbe kombinovanej s čiernou, hravo a sviežo ozvláštni interiér. Stôl je menších rozmerov, preto sa ľahko zmestí kdekoľvek do priestoru. Hoci pracovný priestor je menší, vynahradí to svojím otvoreným úložným priestorom pod písacou doskou, do ktorej jednoducho odložíte všetko potrebné aj nepotrebné. Okrem úložného priestoru je stôl doplnený o výrez okrúhleho tvaru pre písacie potreby, takže strácanie pier bude minulosťou. Dizajn je v jednoduchom minimalistickom štýle, ktorý je vhodný nie len pre dospelých, ale aj pre deti.

Materiál

Kancelársky stôl je vyrobený z masívneho dreva kombinovaný s kovom. Pracovná doska je z jelše doplnená o kovové nohy stola, ktoré mu dodávajú silný a pevný základ. Jelša patrí k ľahším a mäkkším drevám, ktoré skvelo odoláva vlhkosti. Správna starostlivosť o nábytok zaručí dlhotrvácnosť, preto dbajte o šetrné čistenie bez chemických prípravkov.

Ak vás oslovil tento produkt, ale niečo by ste na ňom zmenili, nechajte si ho vyrobiť na mieru.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.