Okrúhly jedálenský stôl z masívu - MISTRAL | EVERGREEN.sk
Okrúhly jedálenský stôl z masívu -...
Okrúhly jedálenský stôl z masívu -...
Okrúhly jedálenský stôl z masívu - MISTRAL
Okrúhly jedálenský stôl z masívu - MISTRAL

Okrúhly jedálenský stôl z masívu - MISTRAL

EVERGREEN
La9170
1 345,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Okrúhly jedálenský stôl smotanovej farby kombinovaný prírodnou drevenou farbou z našej kolekcie Mistral. Vyrobený z  masívneho dreva. Vhodný pre 4 osoby do jedálne aj kuchyne.

 

Okrúhly jedálenský stôl

Jedálenský stôl z kolekcie Mistral je vyrobený vo francúzskom štýle s nádychom provensálskeho vidieka. Kombinácia prírodného dreva a jemnej smotanovej farby zapadne do akejkoľvek kuchyne či jedálne. Svojou veľkosťou je vhodný pre 4 osoby. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru vytvorí bližšiu a komornejšiu atmosféru pri sedení. Ak si zariaďujete jedáleň alebo kuchyňu v provensálskom štýle, tento stôl je určite pre vás ten pravý.

Materiál

Produkt je vyrobený z masívneho dreva, konkrétne z jelšového. Jelšové drevo je jedno z obľúbených materiálov vďaka svojím vlastnostiam, ako sú odolnosť voči vlhkosti a dobre si udržiava tvar. Hoci jedálenský stôl z jelšového masívneho dreva je trvácny aj napriek tomu netreba zanedbať pravidelnú starostlivosť o drevo. 
 Každý kus nábytku vyrábame precízne a poctivo, pretože kvalita a spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Okrúhly jedálenský stôl z kolekcie Mistral zvládne akúkoľvek hostinu a zároveň prinesie do jedálne kúsok provensálskeho vidieckeho štýlu.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.