Masívna rustikálna knižnica - COEUR DES ALPES | EVERGREEN.sk
Masívna rustikálna knižnica - COEUR...
Masívna rustikálna knižnica - COEUR...
Masívna rustikálna knižnica - COEUR DES ALPES
Masívna rustikálna knižnica - COEUR DES ALPES

Masívna rustikálna knižnica - COEUR DES ALPES

EVERGREEN
Ev0009
3 185,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Masívna knižnica v rustikálnom štýle svojím mohutným výzorom je vhodá do obývačky alebo kancelárie. Výrazná štruktúra masívneho smreku vám prinesie domov atmosféru prírody.

 

Masívna rustikálna knižnica - COEUR DES ALPES

Kolekcia Coeur Des Alpes je inšpirovaná odľahlými vysokohorskými dedinami, kde sú charakteristické čisté a minimalistické línie masívneho dreva s výrezom ornametov. Štýl nábytku je odrazom čistého a pokojného života v prírode s nádychom histórie a tradície vidieka bez dotyku veľkomesta. Rustikálna knižnica so svojím mohutným pôsobením sa stane dominantným prvkom celej miestnosti. To z nej robí ideálnym nábytkom pre obývačku alebo kanceláriu. S knižnicou Coeur Des Alpes nebude núdza o úložný priestor, vďaka 4 sekciám regálov si uložíte knihy ale aj iné maličkosti. Produkt disponuje otvorenými regálmi a niekoľkými regálmi, ktoré sú uzavreté dvierkami.

Materiál

Rustikálna knižnica je vyrobená z masívneho dreva, konkrétne smreku. Masívne drevo je charakteristické svojou trvácnosťou a kvalitou, ktoré vydrží dlhé roky. Smerkové drevo je o niečo mäkkšie a ľahšie ako ostatné dreva. Jeho typická a výrazná kresba dreva dodá každému nábytku prírodný vzhľad. Správna starostlivosť o nábytok vám zaručí, že vydrží niekoľko generácii.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.