Rustikálna knižnica z masívu, svetlá - BYBLOS | EVERGREEN.sk
Rustikálna knižnica z masívu, svetlá...
Rustikálna knižnica z masívu, svetlá...
Rustikálna knižnica z masívu, svetlá - BYBLOS
Rustikálna knižnica z masívu, svetlá - BYBLOS

Rustikálna knižnica z masívu, svetlá - BYBLOS

EVERGREEN
BD4777
3 177,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Masívna knižnica v rustikálnom štýle s otvorenými policami a uzatvárateľným úložným priestorom v spodnej časti. Vyrobená je z masívneho dreva v svetlej sivej farbe zvýraznená prírodným odtieňom dreva.

 

Rustikálna knižnica BYBLOS

Kolekcia Byblos je charakterizovaná jednoduchosťou dizajnu s nádychom klasického štýlového nábytku prispôsbeného požiadavkám modernej doby. Rustikálna knižnica z kolekcie Byblos je veľmi vkusným doplnkom do domácnosti, ktorý prinesie závan modernej klasiky do miestnosti. Pôsobí mohutne, vďaka čomu sa stane dominatným prvkom celého priestoru. Možnosť obrovského otvoreného úložného priestoru vám umožní vyhrať sa s menšími detailnými doplnkami, ktoré len zvýraznia krásu a majestátnosť celej knižnice. Svetlo sivá farba kombinovaná s tmavou prírodnou farbou dreva sa ľahko kombinuje s iným nábytkom.
Knižnica obsahuje 16 otvorených políc, 2 širšie police uzavreté posuvnými drevenými drevkami kombinované so sklom doplnené kovovými úchytkami pre lepšie otváranie a 2 úplne uzavretými policami po stranách s možnosťou uzamknutia kľúčom. Núdza o úložný priestor už nebude vašou starosťou. Rustikálna knižnica je vhodná do obývačky alebo kancelárie väčších priestorov.

Materiál

Produkt je vyrobený z vybraného masívneho dreva, konkrétne z jelše, čo dodáva celkový vzhľad mohutnosti a nezničiteľnosti. Masívne drevo je známe svojou kvalitou a odolnosťou voči škarabncom, preto sa oplatí investovať do materiálu. Hoci je masívne drevo trvácnym materiálom, správnou starostlivosťou predĺžite jeho životnosť a nábytku sa bude tešiť ešte niekoľko generácii.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.