Komoda pod Tv, masív, dub - GIN | EVERGREEN.sk
Komoda pod Tv, masív, dub - GIN
Komoda pod Tv, masív, dub - GIN
Komoda pod Tv, masív, dub - GIN
Komoda pod Tv, masív, dub - GIN

Komoda pod Tv, masív, dub - GIN

EVERGREEN
GN1793
1 602,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Masívna dubová komoda spraví modernou a krajšou každú obývačku. Komoda pod televízor disponuje s otvorenou odkladacou plochou a úložným priestorom, ktorý poskytnú 2 zásuvky a 2 dvierka. Kovové nožičky a kovové úchytky dodávajú komode nadčasový vzhľad. 

 

Komoda pod Tv, masív - GIN

Nech už zariaďujete obývačku v akomkoľvek štýle, kúpu komody nesmiete vynechať. Tento všestranný kúsok patrí k tým nábytkom, ktoré dotvoria celkový dojem miestnosti a dodajú jej eleganciu. Komoda pod Tv Alexandra, ktorá je vyrobená z masívneho dubového dreva bude praktickou, ale aj štýlovou voľbou pri zariaďovaní obývačky v akomkoľvek štýle, farbe alebo veľkosti. Zaručene si získa každého, vďaka svojej originálnej kresbe dreva, ktorá jej dodá jedinečný vzhľad. Musíme zdôrazniť, že drevo s kovovou konštrukciou a kovovými úchytkami je nestarnúca obľúbená kombinácia. Kovové nohy sú pevné a stabilné. Komodu môžete využiť ako podstavec pod televízor a stále vám zostane dostatok úložného priestoru. Za drevenými dvierkami sa ešte schovávajú police, ktoré pomôžu maximalizovať úložný priestor. Dva šuflíky poskytnú ďalšie miesto pre všetky veci, ktoré potrebujete schovať.

Keďže kúpa kvalitnej komody je dôležitá investícia, zaslúžite si mať ju vyrobenú na mieru a tešiť sa z nej dlhé roky. Firma EVERGREEN ponúka na mieru a podstivo vyrobený kvalitný nábytok, ktorý sa prispôsobí vašim individuálnym požiadavkám. Stačí ak nám pošlete fotku na inšpiráciu, nákres alebo len v skratke opíšete vašu predstavu a ostatné necháte na nás.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.