Komoda do obývačky dub, masív - GIN | EVERGREEN.sk
Čiernobiely nákres modernej komody v škandinávskom štýle s dvoma zásuvkami na štyroch nožičkách z kovu
Komoda do obývačky dub, masív - GIN
Čiernobiely nákres modernej komody v škandinávskom štýle s dvoma zásuvkami na štyroch nožičkách z kovu
Komoda do obývačky dub, masív - GIN

Komoda do obývačky dub, masív - GIN

EVERGREEN
GN1542
1 277,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Dubová komoda z masívneho kvalitného dreva je univerzálnym kusom nábytku, ktorý si nájde svoje miesto v skoro každej miestnosti - od spálne až po predsieň. Pevná kovová konštrukcia zaručí stabilitu a jej prírodzený vzhľad navodí útulnú atmosféru. Dve zásuvky zabezpečia dostatok úložného priestoru pre všetky veci, ktoré potrebujete uschovať. 

 

Komoda do obývačky, dub, masív - GIN

V interiérových trendoch neustále dominujú moderné komody z dubového dreva. Dubová komoda z kolekcie GIN je typickým moderným nábytkom v škandinávskom štýle. Tento štýl sa v súčasnosti dostáva do popredia a naberá na obľúbenosti. Veď kto by si nechcel zariadiť jedáleň či obývačku moderným nábytkom, ktorý bude funkčný a všestranný. Komoda z kolekcie GIN spĺňa oba tieto atribúty a preto je tak často vyhľadávaná. Jej rozmery sú 120x50x70 cm.

Vypočujeme Vaše požiadavky

Chápeme, že dané rozmery nemusia vyhovovať každému. Preto vám komodu do obývačky z dubového dreva, vyrobíme na mieru a z kvalitného masívu. Ručíme za to, že vypočujeme každú požiadavku a naplníme každú vašu potrebu. Vybrať si samozrejme môžete aj z iných materiálov alebo povrchových úprav.

Materiál

Dub je bezpochyby najviac používanou drevinou pri výrobe nábytku. Dubové drevo sa len tak ľahko nepoškodí a neopotrebuje. Je to tvrdé a pevné drevo, takže nábytok z neho bude zdobiť vami zvolenú miestnosť niekoľko rokov. Tento nábytok je unikátny svojou kresbou, ktoré dubové drevo vytrvorilo a dodalo mu nenapodobiteľný vzhľad. Pri jeho údržbe, odporúčame nepoužívať prostriedky s alkoholom, ktoré môžu nábytok poškodiť a narušiť povrchovú úpravu.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.