Stolík do obývačky, drevený, rozkladateľný - EDGE | EVERGREEN.sk
Stolík do obývačky, drevený,...
Stolík do obývačky, drevený,...
Stolík do obývačky, drevený, rozkladateľný - EDGE
Stolík do obývačky, drevený, rozkladateľný - EDGE

Stolík do obývačky, drevený, rozkladateľný - EDGE

EVERGREEN
EG4900
2 145,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Moderný konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dubového dreva a MDF. Farebné prevedenie svetlohnedej farby s bielym podstavcom a decentnými krížikmi dodá stolíku štýl. Stolík sa dá po otvorení aj rozložiť.

 

Stolík do obývačky, drevený, rozkladateľný - EDGE

Ak uprednostňujete dizajnové kúsky pred nezaujímavou klasikou, moderný konferenčný stolík z obľúbenej kolekcie EDGE si získa vaše sympatie. Tento stolík spĺňa naozaj všetko. Má klasický hranatý tvar, obľúbenú farebnú kombináciu svetlohnedej a bielej farby, moderný dizajn a je funkčný. Decentné biele krížiky, ktoré sú typické pre kolekciu EDGE nemôžu chýbať. Stolíku do obývačky tak dodávajú eleganciu a estetickosť. My vieme, že poskytnúť miesto pre ovládač alebo malé občerstvenie pri filme je dôležité. Tento stolík disponuje veľkou odkladacou plochou, ktorá poskytne dostatok miesta pre všetko. Ak by ste ale potrebovali ešte viac miesta, stolík je rozkladateľný a ponúka niekoľko variácií rozkladania.

Všetky stolíky pre vás vyrobíme aj na mieru 

V našej širokej ponuke nájdete kvalitné stoly z masívneho dreva, ktoré vydržia niekoľko generácii. Vyrábame konferenčné stolíky do obývačky, jedálenské stoly, kuchynské stoly a stoly v rôznych tvaroch a veľkostiach. V ponuke máme aj rozkladacie stoly, ktoré sú najlepším pomocník do kuchyne alebo jedálne. Ak máte záujem o vyrobenie nábytku na mieru, neváhajte nás kontaktovať. Vypočujeme si všetky požiadavky a naplníme vaše predstavy o dokonalom kuse nábytku, ktorý rozžiari každú miestnosť.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.