Moderná komoda do obývačky, masív - EDGE | EVERGREEN.sk
Moderná komoda do obývačky, masív - EDGE
Moderná komoda do obývačky, masív - EDGE
Moderná komoda do obývačky, masív - EDGE
Moderná komoda do obývačky, masív - EDGE

Moderná komoda do obývačky, masív - EDGE

EVERGREEN
EG3130
1 695,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Minimalistická komoda do obývačky, ktorá zaujme svojim moderným vzhľadom. Za troma dvierkami sa nachádzajú police, ktoré poskytnú dostačujúci úložný priestor. Komoda má jednoduché bezúchytkové otváranie.

 

Moderná komoda do obývačky, masív - EDGE

Komoda z kolekcie EDGE je stvorená pre všetkých milovníkov minimalizmu a súčasného dizajnu. Vďaka prírodnej farbe dreva a jednoduchému výzoru sa bude hodiť do každej obývačky zariadenej v rôznorodých štýloch. Krok vedľa neurobíte ani ak sa rozhodnete umiestniť ju do spálne alebo kancelárie. Komoda disponuje trendovým bezúchytkovým otváraním. Zárezy na komode , ktoré dokonale ladia s jednoduchými líniami nábytku, zaručia nenáročné otváranie bez námahy. Pri dizajne a funkčnosti spolu všetko pekne hrá. Aj nohy, na ktorých komoda stojí, jemne zachádzajú do dvierok, no tento element nie je vôbec rušiví.

Tento dizajnový kus nábytku, je vyrobený z masívneho dreva. Ide o kvalitné prírodné drevo. Masív je typický svojou trvácnosťou, odolnosťou a nenapodobiteľným vzhľadom. Nábytok, ktorý sa sa z tohto dreva vyrába je o niečo drahší, no investovať do neho sa zaručene oplatí. Kto z nás by nechcel mať v obývačke kúsok prírody, ktorá navodí tú správnu atmosféru? Vďaka jeho prirodzenej vôni, budete mať pocit, že sa prechádzate v lese plnom voňavých stromov.

Komodu do obývačky v akomkoľvek štýle, vieme vyrobiť aj na mieru. Na výber máte niekoľko druhov farieb, typov dreva a povrchových úprav. Všetko záleží na vašich preferenciách. Zašlite nám fotku alebo nákres a my vám spravíme 3D vizualizáciu, ktorou zabezpečíme 100% zhodu vašej predstavy a našej poctivej realizácie.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.