Komoda do detskej izby - HERITAGE
Farebná komoda do detskej izby  -...
Farebná komoda do detskej izby  -...
Farebná komoda do detskej izby  - HERITAGE
Farebná komoda do detskej izby  - HERITAGE

Farebná komoda do detskej izby - HERITAGE

EVERGREEN
Hr8594
997,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Vysoká a úzka komoda do detskej izby zaujme svojím hravým farebným prevedením. K dispozíci má až 10 zásuviek, ktoré poskytnú priestor pre detské oblečenie a bielizeň. Rustikálny dizajn dotvárajú drevené okrúhle úchytky. Komoda je vyrobená zo smrekového dreva.

 

Farebná komoda do detskej izby - HERITAGE

Ak zariaďujete detskú izbu pre chlapčeka alebo dievčatko, dozaista viete, že je dôležité navrhnúť ju tak, aby si ju dieťa zamilovalo. Rozhodnutie pri výbere vhodnej komody je naozaj kľúčové, nakoľko komoda bude zdobiť detskú izbu niekoľko rokov. Nemusíte sa báť, pretože s našou farebnou komodou z kolekcie HERITAGE, to bude naozaj hračka. Jej hravé farebné prevedenie si získa srdce každého dieťaťa. Táto komoda vyrieši váš problém s nedostatkom miesta alebo nedostatkom úložného priestoru. Vďaka svojím skromným rozmerom sa zaručene zmestí aj do menšej detskej izby a desať zásuviek bude dostatočne stačiť na uloženie bielizne alebo detského oblečenia. Táto komoda v rustikálnom štýle prinesie do každej miestnosti vôňu dreva a čaro vidieckeho bývania.

Ste pripravení vytvoriť si dizajn vysnívanej komody pre vaše ratolesti?

Ak online ponuka na našom e-shope nespĺňa vaše predstavy, nábytok vám samozrejme vieme vyrobiť aj na mieru. Farba, rozmer, štýl a materiál - toto všetko je len na vás. Nábytok je vyrábaný z vysoko kvalitného masívneho dreva, ktoré pred jeho spracovaním svedomito vyberáme a triedime. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a poznatkom, ručíme za bezproblémovú komunikáciu a poctivú realizáciu.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.