Detská posteľ v tvare domčeka z masívu, dub - EDGE | EVERGREEN.sk
Čierno biely nákres detskej postele z masívu v tvare domčeka
Detská posteľ z masívneho dubového dreva v tvare domčeka
Čierno biely nákres detskej postele z masívu v tvare domčeka
Detská posteľ z masívneho dubového dreva v tvare domčeka

Detská posteľ v tvare domčeka z masívu, dub - EDGE

EVERGREEN
EV0004
703,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Posteľ pre vaše ratolesti v tvare domčeka je vyrobená z kvalitného dubového dreva, v rozmeroch 90x200 cm, ktoré zabezpečia, že posteľ bude rásť spolu s nimi. Cez deň priestor na hranie a v noci priestor na spanie? To všetko ponúka detská posteľ v tvare domčeka z masívneho dreva.

 

Detská posteľ v tvare domčeka z masívu, dub - EDGE

Stavanie drevených domov, bunkrov v korunách stromov a pevností je neodmysliteľnou súčasťou detstva všetkých chlapcov i dievčat. Doprajte aj svojim deťom krásne spomienky či dávku detského dobrodružstva, a to v bezpečnom prostredí domova. Detská posteľ z dubového dreva v tvare domčeka splní hneď dve funkcie. Cez deň sa v nej môže dieťa bezpečne hrať a popustiť uzdu fantázie a v noci mu prinesie najmä zdravý, kvalitný a ničím nerušený spánok v ríši snov, kde je všetko nemožné jednoducho možné.

Materiál a rozmery

Celá konštrukcia a lôžková časť postele spolu s roštom je vytvorená na mieru z kvalitného dubového dreva svetlej farby. Vďaka univerzálnej farbe a štruktúre dreva je posteľ vhodná tak pre malého princa, ktorému bude nedobytnou pevnosťou či bunkrom, ako aj pre malú princeznú, ktorej bude kráľovstvom a zámkom. Hlavný rozmer lôžkovej časti postele je 90X200 cm, výška posteľného rámu je 30cm, pričom výška celej drevenej konštrukcie vrátane rámu vytvárajúca tvar domčeka je 170 cm. Ak však máte inú predstavu o rozmere postele, ktorá by bola pre vaše dieťa vhodnejšia, nechajte si ju vyrobiť na mieru podľa vašich predstáv.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.