Komoda z dubového dreva - EDGE | EVERGREEN.sk
Komoda z dubového dreva - EDGE
Komoda z dubového dreva - EDGE
Komoda z dubového dreva - EDGE
Komoda z dubového dreva - EDGE

Komoda z dubového dreva - EDGE

EVERGREEN
EG6104
875,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Dvojdverová komoda z kolekcie EDGE v čiernej farbe má vo vnútri dve police, ktoré vám ponúknu potrebný úložný priestor. Je vyrobená z masívneho dubového dreva a bude sa hodiť nie len do Vašej obývačky, ale vďaka jej minimalistickému dizajnu a čistým líniám aj do spálne alebo jedálne. 

 

Komoda, dub, masív - EDGE

Moderná komoda z kolekcie EDGE si získa každého milovníka súčastného dizajnu a škandinávskeho štýlu.bezúchytkové moderné otváranie, čo jej len pridáva plusové body pri vzhľade a funkčnosti. Nemusíte sa báť, že otváranie by bolo nepraktické a náročné. Minimalistické zárezy zaručia jednoduchú manipuláciu a lesklý povrch dodá nábytku nádych luxusu. Jej rozmery sú 115x50x100 cm. Kombinácia elegantnej čiernej farby s prírodnou farbou dreva je v súčastnosti veľmi populárna. Vo vnútri komody sú dve police, ktoré Vám zabezpečia dostatok úložného priestoru pre oblečenie alebo kuchynské potreby.

Materiál

Dubové drevo, z ktorého je komoda VERTIKO vyrobená je obľúbené u našich spokojnych zákazníkov a pracovníkov vo výrobe. Bukové drevo má dlhú životnosť, no stále je potrebné sa o neho aj dôkladne starať. Oleje a vosky, ktoré slúžia na ochranu nábytku zaručia, že komoda sa bude lesknúť ako nová.

Kolekcia EDGE

Kolekcia EDGE predvádza krásu prírodného materiálu a precízne remeselné spracovanie v ladnom kontraste s jednoduchými líniami. Nová línia nábytku, za ktorou stoja interiéroví dizajnéri Michal Riabič a Lubo Majer, je určená pre nadšencov súčasného dizajnu, vychádza však z tradície a kvality.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.