Poschodová posteľ pre deti, buk - COEUR DES ALPES | EVERGREEN.sk
Poschodová posteľ pre deti, buk -...
Poschodová posteľ pre deti, buk -...
Poschodová posteľ pre deti, buk - COEUR DES ALPES
Poschodová posteľ pre deti, buk - COEUR DES ALPES

Poschodová posteľ pre deti, buk - COEUR DES ALPES

EVERGREEN
Ju9577
1 111,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Drevená, poschodová posteľ pre deti s konštrukciou pevnou ako buk? To je buková, poschodová posteľ pre deti s dvomi lôžkami a rebríkom z vysokohorskej kolekcie COEUR DES ALPES v rozmeroch 180 x 90 cm.

 

Poschodová posteľ pre deti, buk - COEUR DES ALPES

Poschodová posteľ z masívneho, bukového dreva ponúka dve pohodlného lôžka na spanie na jednom mieste. Ak máte doma dvoch malých nezbedníkov, práve poschodová posteľ je skvelou alternatívou, ktorá ušporí centimetre detskej izby. Dve lôžkové časti nad sebou ušetria priestor v detskej izbe a sila bukového dreva utvára bezpečnú a stabilnú konštrukciu, ktorá bez problémov vydrží nápor každého detského šantenia.

Rozmery

Rozmer lôžkovej časti poschodovej postele je 180 x 90 cm, hrúbka nôh je 15 x 15 cm, čo zabezpečuje najmä jej pevnú a bezpečnú stabilitu a 96 cm priestor medzi lôžkami, utvára vzdušný a nestiesnený dojem pre oboch spáčov. Drevený rebrík je staticky pripevnení o konštrukciu postele o šírke 55 cm a je utvorený štyrmi masívnymi stupienkami, ktoré sú povrchovo upravené tak, aby sa na nich noha nekĺzala. Výška celej poschodovej postele od podlahy po rošt vrchného lôžka je 160 cm. Ak máte však inú predstavu o rozmeroch poschodovej postele, ktorá by vám vyhovovala, to nieje problém. V EVERGREENE vám vyrobíme poschodovú posteľ pre deti v akýchkoľvek rozmeroch.

Kolekcia COEUR DES ALPES

Odľahlé, vysokohorské dediny a vplyv či tempo života v nich inšpiroval dizajnéra k vzniku kolekcie COEUR DES ALPES, kde sa v kombinácii s majestátnym masívnym drevom snúbia čisté, minimalistické línie s výrezom ornamentov, ktoré sú typickým odrazom čistého a pokojného života v prírode, opierajúceho sa o históriu a tradície vidieka, mimo kontaktu s veľkomestom.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.