Biela šatníková skriňa, dvojdverová - JURA | EVERGREEN.sk
Biela šatníková skriňa, dvojdverová -...
Biela šatníková skriňa, dvojdverová -...
Biela šatníková skriňa, dvojdverová - JURA
Biela šatníková skriňa, dvojdverová - JURA

Biela šatníková skriňa, dvojdverová - JURA

EVERGREEN
JU9492
1 171,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Dvojdverová šatníková skriňa v bielej farbe si získa každú romantickú dušu. Vďaka svojmu vidieckemu vzhľadu zapadne do domácnosti zariadenej v rustikálnom štýle. Skriňa stojí na 4 masívnych nožičkách a okrem dvier, disponuje aj 2 zásuvkami.

 

Biela šatníková skriňa, dvojdverová - JURA

Túžite si zariadiť domácnosť alebo miestnosť v provensálskom štýle? Vaše srdce piští po vidieckej spálni, v ktorej sa budete cítiť ako v Toskánsku? Biela dvojdverová skriňa Jura sa o to postará. Tento rustikálny skvost ponúka priestor pre zavesenie šatstva, ale aj police na poskladané oblečenie. Ak sa vám úložného priestoru stále máli, využiť môžete aj dve spodné zásuvky. Skriňa stojí na štyroch dekoratívnych pevných nohách. Biela krémová farba dodáva skrini romantický vzhľad a do spálne prináša závan provensálskych viníc a levanduľových polí. Jej vidiecky dizajn, ktorý sme ešte vylepšili vyrezenými srdiečkami, si naozaj získa každého milovníka rustikálneho štýlu. Všimli ste si to atypické otváranie, ktoré robí šatníkovú skriňu ešte zaujímavejšou? Nemusíte mať obavy. Funguje na jednoduchom princípe, ktorý si ihneď obľúbite.

Masívny nábytok na mieru

Každý kus nábytku je možné vyrobiť aj na mieru tak, aby presne a do bodky naplnil vaše očakávania. Rozhodnite o štýle, farebnom prevedení alebo počte dverí a políc. Vieme, že investícia do nábytku nie je lacná záležitosť, preto garantujeme kvalitu a dlhú životnosť. Masívne drevo s ktorým pravidelne pracujeme a poctivo ho vyberáme, je odolný a trvácny materiál. Naša pestrá ponuka zaručí, že vašu domácnosť bude zdobiť dizajnový kúsok, ktorý vám môžu všetci závidieť.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.