Komoda do spálne, biela - TOSCANE | EVERGREEN.sk
Komoda do spálne, biela - TOSCANE
Komoda do spálne, biela - TOSCANE
Komoda do spálne, biela - TOSCANE
Komoda do spálne, biela - TOSCANE

Komoda do spálne, biela - TOSCANE

EVERGREEN
Ts5571
733,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Biela komoda v provensálskom štýle s dvoma malými a s stroma veľkými priestrannými zásuvkami. Komoda je vyrobebá zo smrekového dreva, ktoré je zárukou kvality a trvácnosti.

 

Komoda do spálne, biela - TOSCANE

Romantické prevedenie bielej komody z kolekcie TOSCANE dodá pôvab Vašej spálni alebo obývačke. Pozornosť si určite získa svojim zámerne opotrebovaným vzhľadom. Tento osobitý vzhľad dodá nábytku originálnu podobu. Komoda vo svetlých farbách prinesie do miestnosti svetlo a je možné ju kombinovať aj s výraznejšími kusmi nábytku. Dostatok úložného priestoru zabezpečí päť šuflíkov s drevenými madlami. Komodu zdobí elegantný detail v podobe lotosového kvetu, ktorý sa nachádza na každom kuse nábytku z kolekcie TOSCANE. Pre túto kolekciu sú typické svetlé krémové farby a jednoduché línie.

Smrekové drevo, je pevné a pružné. Má smotanovobielu farbu.  Obľúbené je vďaka svojej prírodzenej tvrdosti a estetickému vzhľadu - tieto a mnohé ďalšie kladné vlastnosti z nebo robia veľmi žiadané drevo na prácu, ale aj na kúpu. 

Ak je Vaša predstava o dokonalej komode odlišná, dajte nám to vedieť. Nábytok vyrábame aj na mieru - o farbe, štýle, materiáli a rozmeroch rozhodnete vy. S návrhom Vám samozrejme pomôžeme.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.