Masívna jednolôžková posteľ, biela - TOSCANE | EVERGREEN.sk
Čierno biely nákres jednolôžkovej postele z masívneho, dubového dreva bielej farby, v provensálskom štýle
Masívna jednolôžková posteľ, biela -...
Čierno biely nákres jednolôžkovej postele z masívneho, dubového dreva bielej farby, v provensálskom štýle
Masívna jednolôžková posteľ, biela - TOSCANE

Masívna jednolôžková posteľ, biela - TOSCANE

EVERGREEN
Ts5512
644,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Provensálska, jednolôžková posteľ bielej farby kolekcie TOSCANE z masívneho, smrekového dreva a rozmermi 80 x 200 cm vám ponúka individuálny, neprerušovaný a najmä zdravý spánok ako buk.

 

Masívna jednolôžková posteľ, biela - TOSCANE

V posteli a vo všeobecnosti spánkom človek strávi v priemere štvrtinu svojho života. Pracovné, osobné a iné životné výkony každého prichádzajúceho zajtrajška sa odrážajú najmä od úrovne a kvality vášho spánku. Samotná úroveň spánku je naopak ovplyvnená kvalitou vašej postele. Preto by ste si mali vybrať takú, ktorá bude vyhovovať najmä vašim individuálnym potrebám. Pre všetky samostatné jednotky, ktoré uprednostňujú separátny spánok a inklinujú k provensálskemu štýlu bývania je ideálnou voľbou práve jednolôžková posteľ TOSCANE z masívneho, dubového dreva vyrobená na mieru.

Materiál a rozmery

Smrekové drevo, z ktorého je jednolôžková posteľ vyrobená je špecifické najmä svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Preto sa prirodzene využíva pri výrobe nábytku, ktorý je pod každodeným náporom využívania akým sú stoly, skrine, komody či samotné postele. Jeho charakteristiká farba je svetlá až krémová, no v tomto prípade je posteľ upravená povrchovou úpravou — bielym nástrekom s umelo vytvorenými známkami opotrebovania. Na vrchnom a spodnom posteľnom ráme postele je ručne vyrezávaný, drevený ornament v tvare kruhu. Ide o jeden z typických prvkov provensálskeho štýlu. Rozmer jednolôžkovej postele je 80 x 200 cm. Máte záujem o iné ako štandardné rozmery postele? Nechajte si ju vyrobiť na mieru.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.