Skrinka pod Tv - Edge | EVERGREEN.sk
Skrinka  pod Tv - Edge
Skrinka  pod Tv - Edge
Skrinka  pod Tv - Edge
Skrinka  pod Tv - Edge

Skrinka pod Tv - Edge

EVERGREEN
EG3340
1 523,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Moderná štvordverová skrinka pod televízor je vyrobená v minimalistickom dizajne a z odolného dubového dreva. So svojími rozmermi a úložným priestorom poskytne postačujúce miesto pre všetky veci, ktoré do obývačky patria. S jej vzhľadom ľahko zapadne do každej štýlovej obývačky.

 

Skrinka pod Tv - Edge

Obývačka je významná miestnosť, ktorú by sme pri zariaďovaní nemali podceňovať. Vhodne zvolená skrinka pod televízor dodá nezaujímavej obývačke ten správny šmrnc. Naša skrinka pod Tv z kolekcie EDGE, za ktorou stoja dizajnéri Michal Riabič a Lubo Majer s jej rozmermi 210 x 50 x 55 poskytne odkladací priestor pre všetky potrebné veci, nepotrebné maličkosti a drobné dekorácie. S jej vzhľadom dozaista patrí do moderného a štýlového nábytku. Stabilitu zabezpečujú štyri drevené nohy, ktoré dokonalo ladia so zovňajškom komody a majú atypický dizajn, nakoľko ich línie presahujú až ku dvierkam. Ako ste si mohli všimnúť, pri dizajne sa dbalo hlavne o minimalistický vzhľad. Bezúchytkové otváranie je v dnešnej dobe trendom. Žiadna komoda z kolekcie EDGE nemá úchytky ani rukoväte. Bezproblémové otváranie dvier umožnia elegantné výrezy.

Obývacie steny a sektorový nábytok

Skrinka pod televízor je nevyhnutnou súčasťou obývacej steny. Obývacie steny z masívu a sektorový nábytok, máme v našej širokej ponuke nábytku tiež. Ak vám ale nevyhovujú rozmery alebo by ste potrebovali viac úložného priestoru, nábytok vyrobíme na mieru podľa vašich predstáv a vkusu. Doprava je zadarmo.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.