Jednolôžková posteľ z masívu 80 x 200 - GIN | EVERGREEN.sk
Čierno biely nákres drevenej, jednolôžkovej postele z kolekcie GIN v minimalistickom štýle
Masívna, jednolôžková posteľ v naturálnej farbe dreva s kovovými nohami a elementom  na posteľnom ráme z kolekcie GIN
Čierno biely nákres drevenej, jednolôžkovej postele z kolekcie GIN v minimalistickom štýle
Masívna, jednolôžková posteľ v naturálnej farbe dreva s kovovými nohami a elementom  na posteľnom ráme z kolekcie GIN

Jednolôžková posteľ z masívu 80x200 - GIN

EVERGREEN
GN1503
1 156,00 €
S DPH Dostupnosť: výroba na mieru (6 – 12 týždňov)

Posteľ, na prvý pohľad tak jednoduchá, minimalistická no zároveň masívna? Aj tak by sa dala opísať jednolôžková posteľ GIN z masívneho dreva, ktorá snúbi čisté a minimalistické línie masívnej plochy dubového dreva s pevnosťou kovových súčastí. Tie dodávajú posteli pevnosť a stabilitu pričom nenarúšajú jeho čistú a naturálnu štruktúru. Rozmery postele sú 80 x 200 cm

 

Jednolôžková posteľ z masívu 80 x 200 - GIN

Všetci priaznivci a vyznávači minimalistického štýlu si prídu rozhodne na svoje! Teda minimálne v prípade jednolôžkovej postele z kolekcie GIN, ktorá prináša do domácnosti ten pravý, severský závan škandinávie. Škandinávsky štýl je typický štedrou dávkou minimalizmu v podobe jednoduchých a čistých línií v kombinácii s neutrálnymi farbami či prírodnými materiálmi. Jeho prvky sú preklenuté do na prvý pohľad strohej no zároveň dokonalej kolekcie GIN, ktorá veľmi vkusne kombinuje jednoduché a čisté línie masívneho dreva s pevnosťou a odolnosťou kovových konštrukcií. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu, naturálnej farbe a štandardnému rozmeru 80 x 200 cm sa jednolôžková posteľ hodí naozaj do akejkoľvek izby či už ide o tú detskú, študentskú alebo samotnú spáleň. Veď v jednoduchosti je predsa krása nemyslíte?

Materiál a rozmery

Naturálna podstata masívneho, dubového dreva je doslovným synonymom a oporným pilierom škandinávskeho štýlu, založenom na minimalizme. Vďaka svojej dlhej životnosti a odolnosti okrem špičkového dizajnu, dubové drevo deklaruje najmä niekoľko ročnú životnosť tejto postele. Ešte väčšiu stabilitu a pevnosť postele dopomáhajú nadobudnúť kovové súčasti v podobe nôh a posteľného rámu. Prírodná štruktúra dreva, bez akýchkoľvek farebnostných úprav či nástrekov je taktiež charakteristickou črtou škandinávskeho štýlu. Páči sa vám dizajn postele no myslíte si, že iný rozmer ako 80 x 200 cm by bol pre vás vhodnejší? Nechajte si ju vyrobiť na mieru.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.